info
+48 668 552 052

Telefon

Usługi

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS

ul. ANDRZEJA 25/1, 40-061 KATOWICE

Rozwiązanie Perfect Silk Lashes jest procedurą polegającą na przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs jeden na jeden. Metoda ta polega na integrowaniu rzęsy „sztucznej” zbudowanej z proteiny jedwabiu z naszą własną rzęsą za pomocą specjalnego preparatu wiążącego. Długie, gęste i podkręcone rzęsy – każda z nas o takich marzy. Stosujemy różne techniki, by nasze oczy zyskały jak najpiękniejszą oprawę. Używamy tuszu do rzęs, specjalnych odżywek i nadal zastanawiamy się – jak jeszcze możemy poprawić naszą urodę?

 • Którą metodę przedłużania i zagęszczania rzęs wybrać?

  CMamy do wyboru kilka technik. Gotowe szablony lub sztuczne rzęsy zebrane w kępki dają nam możliwość wykonania zabiegu samodzielnie w domu. Jest to jednak rozwiązanie krótkotrwałe. Pamiętajmy, że nie będą one wyglądały na naturalne, nie będzie to również trwały efekt. Technika „kocie oko” polega na doczepieniu sztucznych włosków tylko od strony zewnętrznego kącika. Przy aplikacji trzeba pamiętać, by dobrze wyczesać doczepiane rzęsy, aby zyskały naturalny kształt. Metoda ta sprawdzi się tylko u pań, które naturalne rzęsy mają dość długie i gęste. Przedłużanie rzęs 2:1 i 3:1 polega na doczepianiu do jednej naturalnej rzęsy dwóch lub trzech sztucznych. Jest to jednak dość obciążająca rzęsy technika. A warto pamiętać, że są one bardzo delikatne i łatwo je uszkodzić. W naszym katowickim salonie Andrzeja25 stosujemy metodę 1:1. Jedwabne rzęsy doklejamy za pomocą specjalnego preparatu do rzęsy Klientek w odległości milimetra od powieki. Substancje wiążące znajdują się wtedy w odpowiedniej odległości od skóry powieki, ale jednocześnie na tyle blisko, by zabieg przyniósł efekt naturalnych rzęs.

  Ile trwa zabieg i jak często trzeba go powtarzać?

  Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs należy uzupełniać co 3-6 tygodni, w zależności od potrzeby. Naturalne rzęsy wypadają (wraz z nimi sztuczne), a w ich miejsce rosną nowe. Braki należy uzupełnić, by nasze spojrzenie niezmiennie zachwycało nie tylko długimi i gęstymi rzęsami, ale również naturalnością. Zabieg przedłużania rzęs trwa ok 2-3 godzin.

  Oszczędność czasu podczas codziennego makijażu

  Spędzone dwie do trzech godzin u kosmetyczki wynagradza nie tylko zdumiewiający efekt długich, gęstych i naturalnie wyglądających rzęs, ale i wygoda na co dzień. Nie musimy używać mascary (a jeśli już używamy to nie wodoodpornej, gdyż jej zmywanie mogłoby uszkodzić rzęsy), nie mamy obaw przed pójściem na basen czy też rozpoczęciem biegania. Jeśli marzą Ci się piękne, widoczne z daleka rzęsy, zapraszamy do Andrzeja25 – przedłużymy, zagęścimy i podkręcimy Twoje je dla Ciebie i już nikt nie przejdzie obojętnie wobec Twojego uwodzicielskiego spojrzenia.

  Cennik

  LVL Lashes – lifting rzęs / 150 zł (45-60 min)

  Podkręcone i wydłużone rzęsy bez użycia maskary czy aplikacji sztucznych rzęs. To efekt nowego zabiegu LVL Lashes marki Nouveau Lashes – wyjątkowej metody trwałego podkręcenia rzęs. Dzięki niej są one pięknie ułożone, podniesione od samej nasady, wydłużone i zalotnie podwinięte.

  Przedłużanie / Zagęszczanie Rzęs / 250 zł (120 min)

  Rozwiązanie Perfect Silk Lashes jest procedurą polegającą na przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs jeden na jeden. Metoda ta polega na integrowaniu rzęsy „sztucznej” zbudowanej z proteiny jedwabiu z naszą własną rzęsą za pomocą specjalnego preparatu wiążącego. Pozwala to na uzyskanie optymalnego i niespotykanego efektu, innego niż w przypadku syntetycznych produktów oferowanych przez większość producentów sztucznych rzęs.

  Korekty Rzęs / 150 zł - 200 zł

  Korekty rzęs, w zależności od ubytku:
  korekta mała (do 2 tygodni) 150 zł
  korekta duża (do 4 tygodni) 200 zł