info

+48 668 552 052

Telefon

Usługi - Makijaż

MAKIJAŻ

ul. ANDRZEJA 25/1, 40-061 KATOWICE

Ostatnim etapem pielęgnacji jest makijaż, upiększa skórę, wydobywając z niej pełnię blasku, nadając zarazem życiu barw! Kosmetyczka jest do Państwa pełnej dyspozycji i chętnie przedstawi najnowszą kolekcję makijażową. Wszystko po to by podkreślić naturalne piękno lub przemienić się w kogoś zupełnie innego!

Czym jest makijaż permanentny w Katowicach?

Makijaż permanentny to zabieg kosmetyczny, który polega na długotrwałym podkreśleniu ust, oczu i brwi. W tym celu wykonywane są kreski na powiekach, regulacja kształtu brwi lub uwydatnienie warg. Makijaż permanentny w Katowicach jest również bardzo dobrą alternatywą dla zabiegów chirurgicznych - jeśli jest on wykonany fachowo, zapewnia widoczny oraz naturalny efekt liftingu. Dobrze wykonany makijaż permanentny Sosnowiec podkreśla zalety kobiecej urody oraz świetnie maskuje niedoskonałości.

Idealne brwi już po pierwszym zabiegu

Bez wątpienia brwi są niezwykle ważnym elementem twarzy, odpowiedzialnym za jej estetykę. Ich kształt, wielkość oraz odcień dosyć znacząco wpływają na nasz wygląd. Dzięki zabiegowi permanentnego makijażu brwi w Katowicach możemy uzyskać wymarzony modelunek, kształt łuków oraz natężenie koloru. Zabieg ten jest bardzo polecany, gdy chcemy uniknąć wykonywania codziennego, czasochłonnego makijażu. Makijaż permanentny jest również wodoodporny.

 • Cennik
 • Makijaż Okolicznościowy

  Chcesz zmienić wygląd? Pozwól naszemu ekspertowi stworzyć wizerunek, który najbardziej odpowiada Twojemu nastrojowi i potrzebom, od naturalnego po najbardziej wymyślne.

  Lekcja Makijażu

  Profesjonalna lekcja makijażu, prowadzona przez eksperta, obejmująca techniki i dobór barw, niezbędne do wykonania perfekcyjnego makijażu na każdą okazję.

  Makijaż Dzienny

  Pozwól naszemu ekspertowi stworzyć wizerunek, który najbardziej odpowiada Twojemu wizerunkowi i potrzebom, od naturalnego po najbardziej wymyślne, na specjalne okazje lub dla poprawienia nastroju.

  Makijaż Permanentny

  Makijaż Permanentny Brwi (microblading, powder effect, cień)
  (korekta gratis do 2 miesięcy)