info
+48 668 552 052

Mobile

Usługi

UL. ANDRZEJA 25/1, 40-061 KATOWICE

Kroplówka witaminowa


Kroplówka zawiera zestaw składników w odpowiednio dobranych ilościach, pozwalający na uzupełnienie brakujących witamin, minerałów i mikroelementów. Działa wielokierunkowo, począwszy od zbawiennego wpływu na skórę i włosy, poprzez działanie antyoksydacyjne i stymulujące syntezę kolagenu, po regulację metabolizmu kwasów tłuszczowych i prawidłową syntezę hormonów tarczycy.

Jednym z podstawowych składników koktajli jest biotyna – witamina urody. Wzmacnia ona włosy, skórę i paznokcie, dlatego znajdujemy ją w wielu produktach kosmetycznych i zdrowotnych, ale najlepiej działa podawana dożylnie. Dodatkowo wspomaga przetwarzanie węglowodanów, białek i tłuszczów przez organizm, pomagając w utrzymaniu zgrabnej figury. Jest ona również niezbędna do prawidłowego wydzielania hormonów podczas stresu.

Pozostałymi, nie mniej ważnymi elementami zestawu są: witamina C, witamina D, witamina PP, a także selen, cynk, krzem i jod. Cynk jest niezbędny do wzrostu i namnażania komórek, metabolizmu kości, procesów odpornościowych oraz reprodukcji. Przyczynia się do ochrony przed wolnymi rodnikami, procesami zapalnymi i wpływa na czynność mózgu. Natomiast selen, jest w stanie zmniejszać szybkość utleniania lipidów błon komórkowych, które prowadzi do ich uszkodzenia, a tym samym zwolnić proces starzenia się skóry. Kroplówka ta nie tylko rozświetla i poprawia wygląd skóry, czy usprawnia procesy metaboliczne organizmu, ale umożliwia również regenerację, odbudowę oraz gojenie się tkanek po zabiegach operacyjnych i medycyny estetycznej.

W razie jakichkolwiek pytań lub umówienia konsultacji ze specjalistą zapraszamy do kontakt pod numer telefonu  +48 668 552 052