info

+48 668 552 052

Telefon

Usługi Fryzjerskie

UL. ANDRZEJA 25/1, 40-061 KATOWICE

Usługi fryzjerskie


Nasz autoryzowany salon kosmetyczny marki Clarins w Katowicach to 21 lat doświadczenia w branży Beauty i uznana renoma wśród klientek. Cechuje nas najwyższa jakość produktów i usług - wśród nich znajdziesz przedłużanie i koloryzację włosów, kaszmirową keratynę, baleyage, babylights, strzyżenie damskie i męskie. Na zabiegi zapraszamy mieszkańców Tychów, Katowic, Sosnowca i innych pobliskich miejscowości.

Hairtalk extensions - bezpieczne przedłużanie włosów

Hairtalk to bezpieczne przedłużanie włosów, w Katowicach wykonywane przez naszych wykwalifikowanych i doświadczonych stylistów. Nowoczesna metoda pozwala na uzyskanie naturalnego efektu. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu elastycznej, niewidocznej dla oka taśmy. Przy jej pomocy perfekcyjnie wykonane, lekkie pasma do przedłużania włosów są niezwykle sprawnie i trwale aplikowane. Przedłużanie włosów hairtalk extensions cieszy się szczególnym zainteresowaniem u klientów ze względu na długotrwały i fenomenalny efekt. Zabieg przeprowadzimy w profesjonalnej atmosferze, właściwie dobierając kolorystykę, rodzaj i długość pasm! Hairtalk to sprawdzona metoda przedłużania włosów, która jest w pełni bezpieczna zarówno dla wrażliwej skóry głowy, jak i naturalnych kosmyków.


* Do cen pielęgnacji, należy doliczyć koszt strzyżenia lub modelowania.

Kaszmirowa keratyna

Kaszmirowa keratyna to kuracja, która regeneruje strukturę włosa na całej jego długości. Do zabiegu wykorzystujemy tylko certyfikowane, najwyższej jakości preparaty, zawierające w składzie wyselekcjonowane witaminy, minerały i aminokwasy. Kosmetyki po zaaplikowaniu przywracają włosom doskonałą i zdrową kondycję. Kaszmirowa keratyna wypełnia ubytki w strukturze, dzięki czemu pasma stają się gładkie, lśniące oraz przyjemnie miękkie w dotyku. Na zabieg kaszmirowej keratyny do Katowic zapraszamy klientów z Tychów, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Mysłowic, Rudy Śląskiej i innych miejscowości.

Strzyżenie, baleyage i koloryzacja włosów

Baleyage oraz koloryzację włosów, w Katowicach wykonają nasi zaufani styliści, którzy dobiorą odcień pigmentu farby według preferencji, kształtu twarzy oraz urody. W codziennej pracy używamy wyłącznie kosmetyków o najwyższej jakości, aby zapewnić naszym klientom satysfakcjonujący efekt. Przed baleyage i pełną koloryzacją włosów możemy wykonać strzyżenie. Fryzury damskie i męskie modelujemy w oparciu o owal twarzy oraz wymagania klientów. Na bieżąco śledzimy także najnowsze trendy i techniki z dziedziny fryzjerstwa, aby spełniać oczekiwania każdej grupy wiekowej naszych gości. Wiemy, że strzyżenie damskie i męskie to nie tylko remedium na zniszczone włosy - a przede wszystkim sposób na zbudowanie nowego wizerunku, dlatego nasze prace są tak precyzyjnie wykonane. Tworzenie charakternych fryzur to nasza specjalność, którą wykonujemy z pasją!

Babylights - gradientowa koloryzacja włosów

Na koloryzację włosów w stylu babylights zapraszamy do Katowic! Rozjaśnimy pasemka, aby wyglądały na muśnięte słońcem. Potrzebujesz większej zmiany? Nadamy Twoim włosom niebanalnej, gradientowej odsłony. Koloryzacja włosów metodą babylights zapewni im optyczną objętość i sprężystość. Nowoczesna, dobrze wykonana fryzura z pewnością podkreśli Twoją urodę i charakter!

W codziennej pracy stawiamy na rozwój, od lat podwyższamy nasze kwalifikacje, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nie wiesz, czy wybrać hairtalk, baleyage, kaszmirową keratynę, babylights czy standardowe strzyżenie? Zadzwoń - dobierzemy usługę do Twoich potrzeb!