fb
 
info

+48 668 552 052

Telefon

Usługi - Endermologia LPG

UL. ANDRZEJA 25/1, 40-061 KATOWICE

Usługi kosmetyczne


reklama endermologii

Po 30 latach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent Endermologie® Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych:

 • Redukcję tkanki tłuszczowej,
 • Wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry,
 • Dowolna ilość powtórzeń zabiegu.

Cennik:

 • 1 zabieg spersonalizowany (45 min) 300 PLN
 • 1 zabieg spersonalizowany (30 min) 160 PLN
 • 10 zabiegów spersonalizowanych (45 min) 1900 PLN + (kostium gratis)
 • 10 zabiegów spersonalizowanych (30 min) 1300 PLN + (kostium gratis)

O Endermologie Alliance

Poznaj nowy wymiar Endermologie® Alliance skuteczne odmładzanie i wyszczuplanie. Stymulacja aktywności uśpionych komórek w głębokich warstwach skóry, aby zniwelować wszelkie nieestetyczne oznaki upływu czasu. Mechaniczna stymulacja komórek Endermologie®, pozwala na stymulację procesu ich aktywizacji naturalnie i bez bólu. Endermologia jest jedną z najbardziej sprawdzonych, łagodnych metod stosowanych, kiedy zależy nam na osiągnięciu rezultatów takich jak:

 • działanie antycellulitowe i wyszczuplające, wygładzenie skóry,
 • modelowanie i kształtowanie sylwetki,
 • ujędrnianie skóry po odchudzaniu, po ciąży,
 • w terapii przeciwobrzękowej,
 • stymulowanie unaczynienia oraz poprawa krążenie krwi i limfy,
 • eliminacja toksyn z organizmu,
 • rozluźnianie napiętych mięśni.

To jeden z najskuteczniejszych zabiegów na cellulit, cieszący się od lat ogromną popularnością.

reklama endermologii

sprzęt do endermologii lpg

Urządzenie

Poczuj się dobrze w swoim ciele, poczuj się dobrze ze sobą!

Na rynku jest wiele urządzeń tego typu, ale w przeciwieństwie do nich, Endermologie® Alliance oferuje w 100% naturalną alternatywę: stymulację aktywności uśpionych komórek w głębokich warstwach skóry, tak by zniwelować nieestetyczne oznaki upływu czasu (zmarszczki, obwisłą skórę, kłopotliwe krągłości czy pomarańczową skórkę). Mechaniczna stymulacja komórek, pozwala na stymulację procesu ich aktywizacji naturalnie i bez bólu.

Wykonujemy zabiegi endermologii LPG Alliance w naszym salonie w Katowicach. Modelujemy sylwetkę przy wykorzystaniu innowacyjnego i zaawansowanego sprzętu do stymulacji tkanek. Zabieg endermologii, czyli bezpiecznego, podciśnieniowego masażu, jest nieinwazyjny oraz komfortowy dla klienta.

Endermologia - poczuj szybkie efekty

Na endermologię zapraszamy klientów z Tychów, Sosnowca i Katowic, którzy chcą szybko i efektywnie zredukować tkankę tłuszczową, aby osiągnąć modelową sylwetkę. Zabieg znakomicie ujędrnia ciało i skutecznie zwalcza cellulit. Endermologia LPG Alliance niweluje wszelkie oznaki starzenia się skóry wraz z jej wiotkością. Zabieg pomoże także w pozbyciu się problematycznych, dodatkowych kilogramów. Do skorzystania z oferty zapraszamy osoby, które chcą w łagodny i skuteczny sposób ukształtować sylwetkę. Komu się sprawdzi endermologia? Na zabieg zapraszamy klientki chcące ujędrnić skórę po procesie odchudzania lub po ciąży. Sesje endermologii świetnie sprawdzają się także w terapii przeciwobrzękowej, oczyszczając organizm z toksyn i rozluźniając napięte mięśnie. Endermologia stymuluje unaczynienie oraz poprawia krążenie krwi i limfy.

Endermologia - Tychy, Sosnowiec, Katowice

Do zabiegów endermologii w naszym katowickim salonie używamy certyfikowanego sprzętu od LPG Alliance. Każdą sesję przeprowadza wykwalifikowany i doświadczony specjalista medycyny estetycznej. Endermologię wykonujemy starannie, co zapewnia naszym klientkom najlepszy efekt, w postaci wymarzonej sylwetki. Oferujemy atrakcyjne pakiety, które indywidualnie dobierzemy według potrzeb i oczekiwań. Nie czekaj - umów się na endermologię LPG!