info
+48 32 257 18 01

Telefon

+48 502 035 107

Mobile

Usługi

DŁONIE I STOPY

ul. ANDRZEJA 25/1, 40-061 KATOWICE

Zabiegi uzupełniające to idealne dopełnienie zabiegów pielęgnacyjnych o których również nie powinnyśmy zapominać. Gładkie i zadbane dłonie i stopy są naszą wizytówką. Pełna lista zabiegów jest dostępna na telefon.

 • Cennik
 • Manicure Klasyczny / 60 zł

  Manicure klasyczny to tradycyjny zabieg polegający na pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia i skóry dłoni. Po zabiegu paznokcie są wypielęgnowane, skórki natłuszczone.

  Pedicure Klasyczny / 100 zł

  Podstawową częścią pedicure jest usunięcie zrogowaciałego naskórka ze spodu stopy, likwidacja odcisków, modzeli oraz prawidłowe ukształtowanie paznokcia.

  Manicure / Pedicure Hybrydowy / 90 zł – 130 zł

  Manicure / Pedicure Hybrydowy to oryginalne połączenie zwykłego lakieru do paznokci i elastycznego żelu. Świeżo po malowaniu paznokcie zachwycają nie tylko intensywnym kolorem, ale również niepowtarzalnym blaskiem. Zabieg hybrydowy gwarantuje również, że blask ten będzie się utrzymywał nawet pomimo upływu czasu.

  Manicure hybrydowy / lakier striplac – 90 zł
  Pedicure hybrydowy / lakier striplac – 120 zł

  Całuję Twoją Dłoń Madame / 120 zł (60 min)

  Dłonie mówią o nas wszystko. O twarzy pamiętamy ciągle, o dłoniach najczęściej zapominamy. One zdradzają nasz prawdziwy wiek. Wypielęgnowane i delikatne to znak kultury i elegancji. Są odbiciem nas samych. Dłonie są jednym z najważniejszych środków służących do wyrażania cielesnej bliskości. Dlatego zadbajmy o nie. Zabieg obejmuje: manicure, peeling i masaż oraz kąpiel dłoni w parafinie.

  Piękne Stopy / 150 zł (85 min)

  Stopy noszą nas przez całe życie. Podaruj im odrobinę luksusu, w końcu to one ciężko pracują przemierzając codziennie niezliczone kilometry. Stopy też wymagają uwagi, tylko zdrowe i zadbane będą nam służyć. Zabieg obejmuje: pedicure, peeling i maskę na stopy oraz kąpiel w parafinie.

  Paznokcie żelowe / 100 – 120 zł

  Cena 100 - 120 zł