info

+48 668 552 052

Mobile

Usługi - Dłonie i stopy

DŁONIE I STOPY

ul. ANDRZEJA 25/1, 40-061 KATOWICE

Zabiegi uzupełniające to idealne dopełnienie zabiegów pielęgnacyjnych o których również nie powinnyśmy zapominać. Gładkie i zadbane dłonie i stopy są naszą wizytówką. Pełna lista zabiegów jest dostępna na telefon.

Metoda hybrydowa - dlaczego warto

Śliczne dłonie i zadbane paznokcie są wizytówką każdej eleganckiej kobiety. Profesjonalnie wykonany manicure z pewnością przykuwa uwagę innych osób oraz dodaje pewności siebie. Manicure hybrydowy jest metodą, która pozwala utrzymać intensywny kolor na dłużej bez widocznych defektów. Jest to dobry sposób na elegancki i trwały manicure niezależnie od budowy i długości płytki. To dość ważne, ponieważ aby wykonać paznokcie hybrydowe w Katowicach nie ma konieczności czekania na ich naturalny wzrost. Metoda ta nie wymaga także przedłużania płytki, dzięki czemu można z łatwością dodać wdzięku każdym dłoniom.

Paznokcie żelowe w naszym salonie w Katowicach

Paznokcie żelowe to coraz częściej wybierany zabieg przez kobiety. Prezentuje się niezwykle efektownie. W porównaniu do stylizacji hybrydowej metoda szablonowa pozwala też na dostosowanie kształtu paznokcia do swoich potrzeb. Wiele kobiet z powodu kruchości paznokci lub charakteru wykonywanej pracy nie jest w stanie zapuścić płytki na pożądaną długość - wtedy z ratunkiem przychodzi metoda żelowa. Polega ona na użyciu szablonu, na który potem nakłada się masę. Tak zrobione paznokcie wyglądają bardzo naturalnie i można cieszyć się nimi przez wiele tygodni. Manicure żelowy w salonie w Katowicach pomoże Ci radować się swoimi pięknymi paznokciami na długo w przystępnej cenie. Jeśli posiadasz zmiany na skórze lub płytkach paznokci, prowadzimy również podologię w naszym salonie Katowicach. Jest to dziedzina zajmująca się regeneracją paznokci i pielęgnacją skóry stóp. Podolog zajmuje się również profilaktyką i leczeniem najczęściej występujących dolegliwości. Niezależnie od przyczyn, każdą nieprawidłowość w wyglądzie stóp warto skonsultować w gabinecie podologicznym.

 • Cennik
 • Manicure Klasyczny

  Manicure klasyczny to tradycyjny zabieg polegający na pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia i skóry dłoni. Po zabiegu paznokcie są wypielęgnowane, skórki natłuszczone.

  Pedicure Klasyczny

  Podstawową częścią pedicure jest usunięcie zrogowaciałego naskórka ze spodu stopy, likwidacja odcisków, modzeli oraz prawidłowe ukształtowanie paznokcia.

  Manicure / Pedicure Hybrydowy

  Manicure / Pedicure Hybrydowy to oryginalne połączenie zwykłego lakieru do paznokci i elastycznego żelu. Świeżo po malowaniu paznokcie zachwycają nie tylko intensywnym kolorem, ale również niepowtarzalnym blaskiem. Zabieg hybrydowy gwarantuje również, że blask ten będzie się utrzymywał nawet pomimo upływu czasu.

  Manicure hybrydowy / lakier striplac
  Pedicure hybrydowy / lakier striplac

  Całuję Twoją Dłoń Madame / 60 min

  Dłonie mówią o nas wszystko. O twarzy pamiętamy ciągle, o dłoniach najczęściej zapominamy. One zdradzają nasz prawdziwy wiek. Wypielęgnowane i delikatne to znak kultury i elegancji. Są odbiciem nas samych. Dłonie są jednym z najważniejszych środków służących do wyrażania cielesnej bliskości. Dlatego zadbajmy o nie. Zabieg obejmuje: manicure, peeling i masaż oraz kąpiel dłoni w parafinie.

  Piękne Stopy / 85 min

  Stopy noszą nas przez całe życie. Podaruj im odrobinę luksusu, w końcu to one ciężko pracują przemierzając codziennie niezliczone kilometry. Stopy też wymagają uwagi, tylko zdrowe i zadbane będą nam służyć. Zabieg obejmuje: pedicure, peeling i maskę na stopy oraz kąpiel w parafinie.

  Paznokcie żelowe