info
+48 668 552 052

Telefon

Promocje

image
Minutki

Za każde wydane 150 PLN na produkty w naszej perfumerii otrzymasz 5 minut. Gdy uzbierasz odpowiednią ilość minut będziesz mogła wykorzystać je na wybrany zabieg w naszym gabinecie. Okres ważności minutek to rok od daty pierwszych zakupów.

image
Urodziny z Clarins

Każda Pani/Pan w Dniu Swoich Urodzin otrzyma miłą niespodziankę. Usługi kosmetyczne oraz fryzjerskie – 15%

image
Gift Voucher

Zrób prezent sobie lub bliskiej osobie. Wykup voucher na dowolną kwotę lub dowolny zabieg, który Cię interesuje. Na zrealizowanie vouchera, od dnia wykupienia, są 3 miesiące.

image
Z Clarins’em do ślubu

Seria niezbędnych zabiegów jakie powinna wykonać każda Panna Młoda przed ślubem, aby w ten wyjątkowy dzień mogła poczuć się naprawdę piękna. Pakiet obejmuje: fryzurę próbną, fryzurę ślubną, makijaż próbny, manicure oraz makijaż w dniu ślubu. Regularna cena 980 PLN, cena w pakiecie 850 PLN.

image
Przyjaciółki w Clarins

Przyjdź do nas ze swoją przyjaciółką, a otrzymacie 30 % zniżki na zabiegi. 15% dla Ciebie i 15% dla Przyjaciółki.

image
Warsztaty makijażu

Urozmaicenie każdego wieczoru panieńskiego - odkryj swą niezwykłą urodę i naucz się sztuki makijażu. Zaprojektowane dla 3-6 osób warsztaty obejmują część teoretyczną i praktyczną, praca na kosmetykach autoryzowanej marki Clarins. Gwarantowany wspaniale spędzony czas, pamiątkowe zdjęcia i certyfikat na ukończenie kursu.