info

+48 668 552 052

Mobile

Usługi - Medycyna estetyczna

MEDYCYNA ESTETYCZNA

ul. ANDRZEJA 25/1, 40-061 KATOWICE

Dział medycyny, zajmujący się zapewnieniem wysokiej jakości życia ludzi zdrowych poprzez działania zapobiegawcze, zorientowane w dużej mierze na profilaktykę starzenia się skóry. Medycyna estetyczna zajmuje się również korektą szeroko pojętych defektów estetycznych o rozmaitym podłożu, takich jak: blizny, zapadnięte policzki, zbyt małe piersi, miejscowa otyłość, cellulit, rozstępy, i wiele innych mogących wpłynąć na dyskomfort płynący z własnego wyglądu.

 • Cennik
 • Kwas Hialuronowy / Blokada

  ZABIEGI Z ZAKRESU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ wykonywane na najwyższym poziomie, przez lekarza z kilkunastoletnim doświadczeniem, lek. med. Natalię Kulczyńską – specjalista medycyny estetycznej: wypełnianie, zmniejszanie, spłycanie wszelkich zmarszczek, fałdów na twarzy przy pomocy wypełniaczy (kwas hialuronowy) oraz blokady.

  KWAS HIALURONOWY

  • Zmniejszenie cieni pod oczami, wypełnienie dolin łez
  • Powiększenie, modelowanie ust, kontur ust, korekta asymetrii ust (nici hialuronowe)
  • Wolumetria twarzy (modelowanie, powiększanie policzków i innych rejonów twarzy)
  • Modelowanie owalu twarzy – 1300 zł
  • Podawanie tzw. nici hialuronowych – 1300 zł
  • Drobne nieoperacyjne korekty kształtu nosa (zawsze z dodatkowo inną częścią twarzy)

  BLOKADA

  • Zmarszczki poziome czoła
  • Zmarszczki między brwiowe
  • Kurze łapki – 500 zł
  • Leczenie bólu migrenowego
  • Leczenie nadpotliwości pach oraz dłoni (cena za obie pachy lub obie dłonie)

  Zapraszamy na bezpłatną konsultację.

  Mezoterapia Igłowa

  Mezoterapia jest niechirurgiczną metoda stosowaną do regeneracji, poprawy wyglądu oraz odmłodzenia skóry, w leczeniu cellulitu, rozstępów a także w leczeniu i profilaktyce łysienia. Duża popularność tej metody wynika z szybko widocznych i długotrwałych efektów terapii, szybko poprawiających kondycję i wygląd skóry oraz poprawiających kondycję włosów. Polecamy zabiegi na wybrane partie ciała: twarz / szyję / dekolt / oczy / brzuch / pośladki / ramiona / uda.


Wykonujemy mezoterapię igłową dla mieszkańców Tychów, Sosnowca i Katowic. Stosujemy innowacyjny sprzęt i najwyższej jakości, certyfikowane preparaty o udowodnionym działaniu. Na mezoterapię igłową zapraszamy do naszego nowoczesnego gabinetu. Zabieg ujędrnia skórę i optycznie ją odmładza.

Mezoterapia igłowa twarzy

Do mezoterapii igłowej wykonywanej w obrębie twarzy stosujemy specjalistyczne kosmetyki o bogatym składzie, aby zapewnić klientkom najlepszy efekt odżywienia i nawodnienia. W efekcie skóra po zabiegu jest zliftingowana, rozświetlona i jędrna. Dzięki procedurze, wyraźnie podnosi się owal twarzy, dlatego mezoterapię igłową szczególnie polecamy tym, którzy chcą zniwelować objawy starzenia się skóry. Zabieg służy niwelowaniu zmarszczek i cieni pod oczami. Skóra wokół ust również staje się wygładzona i nabiera zdrowego kolorytu. Mezoterapię igłową wykonujemy w naszym salonie w Katowicach.

Mezoterapia igłowa szyi i dekoltu

Mezoterapia igłowa na szyję i dekolt to skuteczny sposób na pozbycie się wiotkości skóry. Zabieg dostarcza jej potrzebnej elastyny, kwasu hialuronowego, witamin i innych naturalnych składników niezbędnych do utrzymania jej właściwego napięcia. Mezoterapia igłowa działa antyoksydacyjnie, ponieważ stymuluje komórki do produkowania nowych włókien kolagenowych. Są one odpowiedzialne za zdrową i witalną kondycję skóry. Zabieg wykonywany jest przez nasz zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów.

Na mezoterapię igłową w Katowicach zapraszamy klientów z Tychów, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Mysłowic, Rudy Śląskiej i pobliskich miejscowości. Zabiegi oferujemy w cenie atrakcyjnej dla klienta - zapraszamy na wizytę!