info

+48 668 552 052

Telefon

Usługi - Oprawa oka

Oprawa oka

ul. ANDRZEJA 25/1, 40-061 KATOWICE
  • Cennik
  • Henna brwi, rzęs i regulacja
  • Oprawa oka
  • Henna pudrowa z regulacją, geometrią i ułożeniem brwi
  • Laminacja brwi z regulacją
  • Laminacja brwi z koloryzacją i regulacją
  • LVL Lashes – lifting rzęs / 45-60 min
  • Przedłużanie / Zagęszczanie Rzęs / 120 min
  • Korekty Rzęs

Wykonujemy profesjonalną laminację, botoks brwi i rzęs oraz zabiegi henną pudrową. W Katowicach nasz salon cieszy się fantastyczną renomą wśród klientów, których zaufanie zdobyliśmy rzetelną i staranną współpracą. Wszystkie zabiegi, w tym laminację, botoks brwi i rzęs oraz zabiegi henną pudrową wykonujemy przy pomocy profesjonalnego sprzętu.

Laminacja brwi - postaw na sprawdzony zabieg

Laminacja brwi nada włoskom pożądanego kształtu. Zaznaczone obramowanie uatrakcyjni i podkreśli oprawę oczu i owal twarzy. Proponowany zabieg opiera się na dogłębnej regeneracji, dzięki czemu ujarzmia włoski rosnące w różnych kierunkach. Modelujemy ich kształt przy wykorzystaniu naszych profesjonalnych kosmetyków, dedykowanych do laminacji brwi. Do naszego katowickiego salonu, na ten w pełni bezpieczny, skuteczny zabieg szczególnie zapraszamy osoby o cienkich, wąskich i wybrakowanych włosach brwiowych. Nasi doświadczeni styliści zadbają o ich estetyczne zagęszczenie i uwidocznienie. Laminacja brwi na nowo wydobędzie ich naturalne piękno - zapewniamy, że najlepszy, satysfakcjonujący Cię efekt!

Botoks rzęs i brwi - dogłębna regeneracja

Botoks rzęs i brwi dogłębnie odżywia i nawilża włoski na całej ich długości. Regeneracyjne preparaty docierają aż do cebulek, odnawiając ich strukturę. W efekcie kosmetyki pobudzają do wzrostu nowe włoski. Z kolei na te wyrośnięte, botoks rzęs i brwi znakomicie wpływa na ich podkręcenie, uniesienie i optyczne pogrubienie. Zazwyczaj oba te zabiegi wykonujemy przed laminacją brwi i rzęs, aby wzmocnić otrzymany rezultat zniewalającego spojrzenia. W salonie stawiamy na najwyższą jakość usług - botoks rzęs i brwi wykonujemy starannie, aby zapewnić długotrwałe i fenomenalne efekty.

Henna pudrowa i farbka brwi - podkreśl naturalne piękno

Profesjonalne zabiegi henną pudrową lub farbką sprawią, że Twoje brwi zyskają pełen kształt, a oko nabierze wyrazistości. W zależności od potrzeb klientów, dobierzemy właściwą metodę. Farba do brwi jest idealna do delikatnej korekty, z kolei henną pudrową wypełnimy jasne przestrzenie między włoskami. Zabieg henną pudrową i farbką do brwi wykonujemy na podstawie wcześniej wyznaczonej geometrii, aby oprawa oka doskonale współgrała z urodą. Zapraszamy na wizytę!