info

+48 668 552 052

Telefon

Usługi - Masaże

MASAŻE

ul. ANDRZEJA 25/1, 40-061 KATOWICE
  • Cennik
  • Masaż relaksacyjny / klasyczny

  • Masaż bańką chińską

  • Masaż pobudzający, wykonywany na bazie olejku Tonic lub relaksacyjny wykonywany na bazie olejku Relax
    60 minut


Masaż relaksacyjny - w czym tkwi jego sekret?

Masaż tajski doskonale likwiduje napięcie i rozluźnia mięśnie. Świetnie redukuje stres i przynosi ulgę w przewlekłym zmęczeniu. Dzięki rozluźnieniu mięśni, relaksacyjnej muzyce oraz odpowiedniej atmosferze zabieg ten obniża poziom kortyzolu, czyli tzw. hormonu stresu. Jeśli zmagasz się z bezsennością czy bólami migrenowymi, masaż tajski w Katowicach może okazać się wybawieniem.

Jak przebiega tajski masaż relaksacyjny w Katowicach?

Podstawową techniką masażu tajskiego jest głaskanie mięśni. Jest ona na tyle spokojna i subtelna, że wprowadza w stan relaksu. Istnieje wiele rodzajów technik masażu tajskiego, np. podłużna, poprzeczna i okrężna. Każdą z nich stosuje się przy różnych dolegliwościach i dobieramy ją podczas wywiadu z klientem.

Nacisk dłoni świetnie usuwa zrogowaciały naskórek oraz dotlenia komórki. Rozciąganie jest drugą z technik występujących w masażu tajskim i będzie się przewijać przez całą sesję. Wpływa ono świetnie na obolałe stawy oraz uelastycznia blizny pooperacyjne. Ugniatanie mięśni - czyli trzecia z technik masażu tajskiego - polega na chwyceniu jak największego obszaru skóry i ciągnięcia go do góry, co umożliwia przepychanie chłonki i krew z naczyń oraz pobudzenie mięśni.

W swojej ofercie mamy również usługę masażu bańką chińską. Wspomaga to przepływ limfy, wpływa pozytywnie na ukrwienie, dotlenia tkanki i działa na skórę pobudzająco, a efektem jest stopniowa redukcja cellulitu.