info

+48 668 552 052

Mobile

Usługi - Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe - 6 etapowy zabieg

ul. ANDRZEJA 25/1, 40-061 KATOWICE
  • Oczyszczanie wodorowe, w Katowicach wykonujemy dla osób w każdym wieku, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zabieg jest bezpieczny, łagodny i nieinwazyjny. Ze względu na dogłębne oczyszczenie i odświeżenie skóry, oczyszczanie wodorowe szczególnie polecane jest osobom, których skóra twarzy eksponowana jest na działanie zanieczyszczeń miejskich.
  • Poznaj korzyści oczyszczania wodorowego skóry

    Oczyszczanie wodorowe w Katowicach wykonują nasi doświadczeni oraz wykwalifikowani specjaliści medycyny estetycznej. Zabieg świetnie sprawdzi w przypadku cery zmęczonej, pozbawionej blasku, suchej i odwodnionej - oczyszczanie wodorowe przywróci promienny wygląd skóry. Zrewitalizuje ją, dogłębnie odżywi, poprawi koloryt i głęboko nawilży. Zabieg oczyszczania wodorowego, w salonie w Katowicach z powodzeniem przeprowadzamy u osób z cerą trądzikową oraz naczyniową, aby poprawić jej wygląd i elastyczność. Wykazuje on działanie kojące, wspomagające gojenie się ran oraz regulujące poziom wydzielanego sebum. Ponadto oczyszczanie wodorowe nie tylko łagodzi stany zapalne - w perspektywie długofalowej zapobiega ich pojawianiu się.

    Antyoksydacyjne działanie oczyszczania wodorowego

    Oczyszczanie wodorowe w katowickim salonie szczególnie polecamy osobom, które chcą zniwelować oznaki starzenia się skóry. Po zabiegu cera jest napięta, elastyczna i nawilżona. Zmarszczki są widocznie wygładzone, a opuchnięcia zredukowane. Nasi zaufani specjaliści wykonują oczyszczanie wodorowe z pieczołowitą starannością, przy pomocy najnowszego sprzętu i certyfikowanych preparatów. W efekcie zabieg stymuluje także odbudowę i wzrost tkanek. Oczyszczanie wodorowe to remedium na zmęczoną i problematyczną cerę!

  • Cennik