Zabiegi dla kobiet w ciąży

new_min_wciazy

Zabiegi dla kobiet w ciąży

Pionier i lider w dbaniu o piękno przyszłych mam, Clarins jest autorem programu poświęconego wszystkim kobietom, które pragną czuć się jak mama, ale przede wszystkim jak kobieta w tym ważnym okresie swojego życia. Dzięki specjalistycznym zabiegom, odpowiednio dostosowanym gestom, sprawdzonym produktom i cennym radom z Clarins u boku, każda przyszła mama kroczy spokojną ścieżką prowadząca ją do macierzyństwa.

Cennik

Zabieg przygotowuje ciało na nadchodzące zmiany. Zapobiega powstawaniu rozstępów, pomaga zachować jędrność i elastyczność skóry.

220 zł – (60 minut)

Intensywnie odżywia i uelastycznia skórę. Poprawia kondycję mięśni, szybko usuwając napięcie i zmęczenie.

220 zł – (60 minut)

Zabieg drenujący i filtrujący tkanki, przynosi odczuwalne uczucie lekkości. Kontury ciała są ujędrnione, a sylwetka wymodelowana. Świetny sposób na akceptację swojej sylwetki.

Wysoki poziom nawilżenia intensywne odżywienie dla suchej skóry twarzy. Zaczerwienienia znikają, a uczucie szorstkości znika. Twoja skóra jest wspaniale miękka i ponownie gładka, a jej witalność przywrócona.

Zabieg łączy pielęgnację ciała i twarzy. 

380 zł – (120 minut)< powrót

ul. Andrzeja 25/1, 40-061 Katowice

akademia@andrzeja.25

salon@andrzeja25.pl

Kosmetyka, fryzjerstwo : tel.: 032 257 18 01, kom. 502 035 107

Akademia : kom. 668 552 052

administracja: virtualmedia.pl
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.