Metamorfozy fryzjer Katowice

#504b4b
#504b4b
#504b4b
#504b4b
#504b4b
#504b4b
#504b4b
#504b4b
#504b4b
#504b4b
#504b4b
#504b4b

Która z nas nie marzy czasami o oszałamiającej zmianie? Zapuszczamy włosy, czasami nawet kilka lat i choć nadal chcemy mieć je długie, to jednak fryzura zwyczajnie zaczyna nam się nudzić… .Posiadaczki krótkich fryzur również niekiedy mają potrzebę zmiany. Przeglądają katalogi, prasę, bacznie obserwują kobiety na ulicy – każda inspiracja jest dobra. Czasami też decydujemy się na wizytę w salonie nie mając pomysłu na fryzurę. Wtedy należy zdać się na porady i propozycje fryzjera.

Metamorfoza w salonie Andrzeja 25 w Katowicach

Pierwszy i drugi sposób jest dobry. Jeśli znajdziemy fryzurę, która zachwyci nas tak bardzo, że nie będziemy chciały żadnej innej, najlepiej weźmy ze sobą zdjęcie i pokażmy je fryzjerowi. Profesjonalista doradzi nam czy wybrany kolor i cięcie pasują do naszego typu urody. W razie potrzeby odpowie na pytania, rozwieje wątpliwości i wspólnie dobierzemy najlepszą i najpiękniejszą fryzurę.

Jeśli do salonu fryzjerskiego przychodzimy bez sprecyzowanego pomysłu, nasi fryzjerzy z przyjemnością doradzą – wspólnie poszukamy inspiracji i ustalimy najbardziej zniewalający image.

Zdrowe i odżywione włosy efektem metamorfozy

Piękna fryzura to nie tylko profesjonalne cięcie czy dobrze dobrana i położona farba. Pamiętamy też o najwyższej jakości produktach – korzystamy tylko z profesjonalnych marek (zarówno w salonie fryzjerskim, jak i gabinecie kosmetycznym). Oprócz strzyżenia i koloryzacji mamy w swojej ofercie zabiegi pielęgnacyjne, do których wypróbowania zachęcamy nasze Klientki.

Stosowanie profesjonalnych kosmetyków znacznie poprawia kondycję włosów. Dzięki temu metamorfoza w salonie Andrzeja25 to nie tylko zmiana wyglądu, ale także zdrowsze, mocniejsze i piękniejsze włosy na dłużej. Aby już nigdy nie straciły blasku i witalności, zalecamy używanie profesjonalnych szamponów, odżywek i innych preparatów w domu. Nie bez znaczenia jest też zdrowa dieta.

Chcesz zmiany? Poddaj się metamorfozie!

Jeśli czujesz, że potrzebujesz zmian lub wymarzyłaś sobie fryzurę aktorki z Twojego ulubionego serialu, zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego w Katowicach. Wspólnie dokonamy metamorfozy – sprawimy, że nawet Twój mąż w mgnieniu oka zauważy zmianę!

ul. Andrzeja 25/1, 40-061 Katowice

akademia@andrzeja.25

salon@andrzeja25.pl

Kosmetyka, fryzjerstwo : tel.: 032 257 18 01, kom. 502 035 107

Akademia : kom. 668 552 052

administracja: virtualmedia.pl
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.